Компанія Голд мідл, ПП (Gold Middle)

Компанія «ГОЛД МІДЛ» спеціалізується на комплексних поставках професійного обладнання та інструменту вітчизняних та зарубіжних виробників (ВАТ "ЕМІ" Н. Новгород, KNIPEX-WERK C. Gustav Putsch, Gustav Klauke GmbH, WERA Herman Werner GmbH & Co. KG, BESSEY TOOL GmbH & Co. KG, HEYCO, Haupa, PHOENIX CONTACT, GREENLEE, Uniroller, CEF srl, РОСТ, КВТ, ШТОК, HILL, RENNSTEIG, Енерпред) для енергетичних і промислових підприємств. Запропонований нами асортимент допоможе Вам вирішити багато питань, пов'язаних з виробничими і ремонтними роботами на підприємстві.

 • Устаткування для опресовування кабельних наконечників і гільз - гідравлічні і механічні преси (ПРГ, ПГР, ПГ, ПК, ПЗМ, ПМ, РМП, ПКМ, ПКГ, ПГП, НХ та ін.), Преси порохові (ППО, IP, ПВ), прес -Кліщі - діапазон обтиснених перетинів від 0,5 до 1000 кв.мм., а так само обладнання для опресування неізольованих алюмінієвих і сталеалюміневих проводів апаратними, сполучними та ін. типами затискачів.
 • Обладнання та інструмент для проведення кабельних робіт (прокладка, оброблення, зняття ізоляції, ремонт кабельних ліній).
 • Устаткування для дистанційного проколу кабелю (пороховий і гідравлічне).
 • Ножиці кабельні та секторні кабелерізи (тип - КТ, К, НС, СС, ХС, НСТ, НК та ін.) Для різання кабелю діаметром до 130 мм., В т.ч. броньованого, ножиці для різання катанки, сталевого прута.
 • Тросорізи ручні секторні і гідравлічні (Т, КТ, ТГС) - різання троса до 50 мм; Арматурорез гідравлічні (АР, АРГ) - різання арматури до 22 мм.
 • Устаткування для роботи з струмоведучими шинами (різка, гнучка, гнучка на ребро, перфорація - ШР, ШГ, ШД, ШП).
 • Устаткування для пробивання отворів в сталевих листах до 3 мм.
 • Знімачі гідравлічні з вбудованим і виносним насосом (O захоплення. Частини від 50 до 600 мм., Зусиллям до 50 т.)
 • Інструмент для роботи під напругою 1000В: кліщі, кусачки, плоскогубці та ін.
 • Засоби електрозахисту; освітлювальне обладнання; електровимірювальні прилади.
 • Пошукова техніка: рефлектометри, течетрассоіскателі, трасошукачі, трассодефектоіскателі, кабелеискатели.
 • Лінійна арматура ЛЕП: арматура зчіпна, підтримуюча, натяжна, сполучна, контактна, захисна; арматура контактної мережі залізниць; різні монтажні пристосування й інструмент.
 • Кабельні муфти, кабельні наконечники і гільзи, ізольовані наконечники, роз'єми, з'єднувачі, апаратні затискачі і ін.
 • Електрощитове обладнання.
 • Світлотехнічна продукція.

Ми дорожимо своїми замовниками і готові всіляко заохочувати їх прихильність нашому підприємству. Ми завжди знаходимо індивідуальний підхід до партнера. Залежно від обсягу придбаної продукції нами передбачена гнучка система знижок, ми готові розглянути всі варіанти взаємовигідної співпраці, і нашим девізом, як раніше, залишається:

«Надійність, порядність і результат»

 

Пропонуємо

Промислове обладнання Інструменти Пневматичний інструмент Комплектуючі та запчастини для пневматичного інструмента Гідравлічний інструмент Електроінструменти Електроперфоратори Електроінструмент побутовий Ручний столярно-слюсарний інструмент Викрутки Інший столярно-слюсарний інструмент Металоріжучий інструмент Інший металоріжучий інструмент Будівельний інструмент Інший будівельний інструмент Запчастини для інструменту Електротехнічне обладнання, електроніка Електроізоляція Електрощитове обладнання Пристрої захисного відключення Кабельна арматура Реле та роз'єми, з'єднувачі Електротехнічні матеріали Запчастини та комплектуючі електрообладнання Електроізоляційні матеріали Аксесуари для кабельної арматури Інша кабельна арматура Електрозапчастини Комплектуючі для електрообладнання Насосне обладнання Гідравліка, пневматика промислова Насосні станції
Контакти
Адреса:
49041, м. Дніпро, а/с 2528
Контактна інформація:
Тел.: (056)785-35-93, (056)374-01-81, (067)955-81-18
Факс: (056)374-41-01
Email: gold_middle@ukr.net
Сайт: goldmiddle.com.ua
Карта
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 26
Показів - 33

За поточний місяць:
Відвідувачів - 487
Показів - 3383